Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2008./2009. tanév

2008.08.29

Kép

Iskolánk adottságait és testnevelőink felkészültségét kihasználva, hagyományosan jól szereplünk az atlétikai versenyeken.

A N.A.P. váltófutó, valamint az atlétika többpróba versenyeken rendszeresen a kerületi iskolák pontversenyének élvonalában végzünk.

 

 

N.A.P. váltófutás 2008.09.24. (K.A.C. pálya)

I. korcsoport fiú III. hely

 

 

 

 

 

 N.A.P. váltó fiú  II. hely

Czakó Viktor,Búzás Richárd,Varga Benjámin,Nagy Ferenc

N.A.P. váltó lány V. hely

Kulcsár Fanni,Deschelák Henrietta,Barta Alexandra,Gyimesi Alina

 

Őszi atlétikai többpróba fiú 2008.09.29. (K.A.C. pálya)

II. korcsoport VI. hely 1159 pont

 

 

 

Dénes Richárd,Chis Martin,Pásztor Gábor,Kass Dániel,Búzás Richárd,Villás Ferenc

Kísérő: Mayer Zsuzsa

III. korcsoport III. hely 1792 pont

 

 

 

Somogyi Márk,Hargitai Bálint,Elek Tibor,Varga Benjamin,Auer Krisztián,Ujj Ádám

Kísérő: Hódosiné Jánosi Anett

IV. korcsoport VI. hely 2300 pont

 

 

 

Suták Armand,Balog Szabolcs,Somogyi Krisztián,Sinka Balázs,Balogh Zsolt

Kísérő: Doroszi Renáta

 

 Őszi atlétikai többpróba lány 2008.10.01. (K.A.C. pálya)

 

 

 

 Dóri Evelin,Sinka Boglárka,Tősér Dominika,Berecz Ágnes,Dallos Réka

Kísérő: Doroszi Renáta 

 Magasugrás

 

Kép

Balogh Zsolt III.hely 148 cm

 

Kép

Kép

Sörös Gergő II.hely

II. korcsoport V. hely 984 pontKép

Zelenyák Rebeka,Molnár Zsófia,Janicsek Júlia,Deschelák Henriett,Szigl Luca,Horváth Laura

Kísérő: Pap Éva

III. korcsoport VII. hely 1430 pont

Kép

Barta Alexandra,Balatoni Zsófia,Fáber Anita,

Somoskeöy Fruzsina,Horváth Boglárka,Nagy Henriett

Kísérő: Bátori Ágnes

IV. korcsoport V. hely 1690 pont

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Czakó Tibor,Czakó Viktor,Kiss Német Alex,Székely Zsolt,Botos Marcell

Kísérő: Vargáné Vankó Katalin

I. korcsoport lány II. hely

Kép

Kulcsár Fanni,Szegletes Tímea,Péntek Fanni,Ivicz Nikolett,Kolmann Szimonetta

Kísérő: Vargáné Vankó Katalin

II. korcsoport fiú I. hely

Kép

Pásztor Gábor,Kass Dániel,Búzás Richárd,Chis Martin

Kísérő: Pap Éva

II. korcsoport lány IV. hely

Kép

Janicsek Júlia,Molnár Zsófia,Dallos Dóra,Hocza Letícia,Deschelák Henrietta

Kísérő: Pap Éva

 III.korcsoport fiú V. hely

Kép

 Horváth Márk,Varga Benjámin,Mészáros Dominik,Szabó Norbert,Janicsek Csaba

Kísérő: Ostrowski Tamás

III. korcsoport lány VI. hely

Kép

Balatoni Zófia,Barta Alexandra,Somoskeöy Fruzsina,Füstös Adrienn,Török Szonja

Kísérő: Ostrowski Tamás

IV. korcsoport fiú III. hely

Kép

 Földesi Renátó,Somogyi Krisztián,Suták Armand,Sinka Balázs,Nagy Ferenc

Kísérő: Ostrowski Tamás

IV. korcsoport lány V. hely

Kép

 

 

 

Orbán Petra,Gyimesi Alina,Dallos Réka,Berecz Ágnes

Kísérő: Ostrowski Tamás